Portföy yönetiminde sistematik yaklaşımın öncüsüyüz.

miks, banka ve yatırım kuruluşları için geliştirdiği inovatif yatırım ürünleri ve servisler ile finans sektörünün dijital dönüşümüne yardımcı olmaktadır. Robo-danışman platformumuz ve geliştirdiğimiz portföy yönetim teknolojileri ile banka ve yatırım kuruluşlarının yatırım hizmetlerini düşük operasyonel maliyetler ile geniş kitlelere dijital kanallardan ulaştırmalarını sağlıyoruz.

Akademik bilgi birikimimizi müşterilerimiz için en iyi sonucu üretmek için kullanıyoruz.

Doktora ve yüksek lisans düzeyinde eğitimimiz, istatistiksel modelleme, makina öğrenmesi, optimizasyon konularındaki geniş bilgi ve deneyimimiz ile tüm ürün ve hizmetlerimizi geliştiriyoruz. Araştırma ve geliştirme çalışmalarımızda ekonomik model ve teorileri ileri istatistiksel analiz ve veri modelleme bilgimiz ile birleştirerek müşterilerimize en iyisini sunmak için çalışıyoruz.

Geliştirdiğimiz teknolojiler ile sektöre güç veriyoruz.

Geliştirdiğimiz özel altyapı ve araçlarla kantitatif modeller tasarlıyor, müşterilerimiz için performansı geçmiş veriler ile test edilmiş sistematik yatırım stratejileri üretiyoruz. Yazılım sistemleri geliştirme alanındaki tecrübemiz ile robo-danışman platformu geliştiriyor ve geliştirdiğimiz platform ile banka ve yatırım kuruluşlarının bugüne kadar hizmet sunamadıkları geniş kitlelere ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Kurumunuz için en uygun çözümü beraber belirleyelim.
Bİze Ulaşın